Aksesuarlar

Aksesuarlar evleri dekore ederken ana mobilyalardan sonra ilk karar verilmesi gerekenlerdir. Evlerin estetiğini ve dekorasyonunu yakalamak adına aksesuarlar etkin bir rol oynarken ortama tarz katma noktasında da önemli pay sahibidirler. Ravhome olarak çok geniş bir aksesuar alternatifi sunuyor, evlerinizin farklı odalarınızda, farklı amaçlar için kullanabileceğiniz zenginlikleri tercihinize açıyoruz.

Aksesuar tasarımlarımızda birden çok noktayı temel alıyoruz. Bunlardan birisi kalitedir. En az diğer mobilyalarınız kadar aksesuarlarınızın da kaliteli olması gerekir. Aksi takdirde odalarınızın tarzını tamamlayamazsınız. Kaliteli bir malzeme ve işçiliğe sahip olan aksesuarlarımız kullanırken de güven verir. Üzerine koyacağınız eşyalarınızın zarar göreceği endişesine kapılmazsınız. Yıllar boyu koltuk takımlarınız, yemek odası takımlarınız ya da diğer mobilyalarınızla birlikte kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evlerinizde kullanacağınız aksesuarın sahip olması gereken bir diğer husus, estetiktir. Evinizdeki bütün mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı özenle seçer, tarzınızı, zevklerinizi seçtiğiniz eşyalar sayesinde ortama yansıtırsınız. Kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir alan dekore edersiniz. Tam da bu noktada ana mobilyalarınız için tamamlayıcı aksesuarların aynı şıklığa sahip olması gerekir. Rengiyle, dokusuyla, tasarımıyla, ölçüleriyle gören herkeste hayranlık uyandırmalı, ilk önce de sizin içinize sinmelidir.

Aksesuar seçiminde bir diğer husus fonksiyonel olmasıdır. Her aksesuarın ortamı güzelleştirmek dışında bir de kullanım amacı vardır. Yan sehpa, orta sehpa ya da diğer bütün aksesuarların işlevlerini en iyi şekilde yerine getirmesi beklenir. Ravhome aksesuar çeşitlerinin tamamı bütün bu detaylar göz önünde bulundurularak tasarlanmakta, üretilmekte ve satışa açılmaktadır.

Birbirinden Şık Sehpa Çeşitleri

Evlerde en sık kullanılan aksesuar türü mobilyalar sehpalardır. Sehpalar gerek oturma odalarında gerekse salonlarda bir kenarda bekletilirler ve ihtiyaç anında fonksiyonelliklerini yerine getirirler. Çok farklı gereksinimler için kullanılabildikleri gibi şık, zarif sehpa çeşitleri odalara farklı ve özgün bir hava da katar. Yine sehpaların üzeri dekoratif eşyalar, süs eşyaları için depolama alanı olarak da kullanılabilir. Bu açıdan en çok tercih edilen sehpa türleri şunlardır:

  • Orta sehpa,
  • Zigon sehpa,
  • Yan sehpa.

Orta sehpa modelleri daha çok odaların ortasına konulur ve koltuk takımlarına oturulduğunda adeta masa gibi işlev görür. Kimi zaman yemek masası hazırlanmak istenmeyebilir. Bu gibi durumlarda yiyecekler ve içecekler orta sehpanın üzerinde tüketilebilir. Üstelik her an elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalar için de uygun depolama alanı olmayı başarır.

Orta sehpa modellerimiz çok geniş bir alternatife sahiptir. Tasarımlarımız öncelikle renk, doku ve malzeme olarak farklılık gösterir. Gold ayaklı orta sehpa modelleri odalarınıza modernliği ve şıklığı bir arada sunar. Daha ağır ve daha gösterişli bir hava katar. Gold tarzı mobilyalar, parlak mobilyalar kullanıyorsanız gold ayaklı bir orta sehpa daima dikkatleri üzerine toplamayı başaracaktır.

Profil ayaklı orta sehpa çeşitlerimizde profilin doğallığını, kalitesini ve sağlamlığını bulabilirsiniz. Profillerin farklı şekillerde kesimi ve renklendirilmesiyle ortaya çıkan eşsiz dekorasyonlarla severek kullanacağınız, uzun ömürlü ve şık orta sehpa modellerine sahip olabilirsiniz.

Ceviz, mobilyalarda en çok tercih edilen doku ve renktir. Çünkü cevizin kendine göre bir desen tasarımı vardır ve rengi de son derece özeldir. Ceviz renk ve motifli mobilyalar odalarınıza doğal bir görünüm kazandırır. Renkleri ve zarif tasarımlarıyla öne çıkan ceviz orta sehpa çeşitlerimizle odalarınızı dekore edebilirsiniz. Daha kullanışlı alanlara sahip olabilirsiniz.

Eğer sehpa tercihiniz doğal seçeneklerden yana ise ve odalarınızın genel dekorasyonu ahşap üzerine ise ahşap ayaklı sehpa modellerimiz beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Çekmeceli ya da bölmeli özelliklerde olan modellerimiz alandan kazanmanıza yardımcı olacak, çeşitli eşyalarınızı bölmelerde muhafaza etme fırsatı verecektir. Bu sayede sürekli elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Sehpa Modelleri

Orta sehpalar dışında en çok tercih edilen sehpa çeşitlerinden birisi zigon sehpa çeşitleri olmaktadır. Zigon sehpalar kare, dikdörtgen, üçgen gibi çeşitli geometrik şekillerde bulunmakta, odalarınızda büyük işlevselliğe sahip olmaktadır. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz misafirlerinizle birlikte ikramlıklarınızı tüketirken zigon sehpalar büyük kolaylık sağlamaktadır. Üçlü zigon sehpalar tasarım olarak geniş bir alternatife sahiptir ve ahşap, metal, gold ayaklı zigon sehpa alternatiflerimiz sizleri beklemektedir.

Yan sehpa modellerimiz özellikle koltuklarınızın yanında kullanmak için idealdir. Ergonomik tasarımları, geniş renk alternatifleri, modern detayları ile birlikte bütün ürünlerimiz bütçe dostu fiyat avantajlarına sahiptir.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Close