KOLTUK TAKIMLARI

Koltuk Takımları

Koltuk takımları oturma odalarının ve salonların vazgeçilmez parçaları olup yaşam alanlarınızı konforlu ve estetik bir görünüme kavuşturur. Ravhome olarak onlarca üçlü koltuk, ikili koltuk, tekli koltuk ya da berjer çeşitleriyle hayalinizdeki koltuk takımlarını tercihinize sunuyoruz. Yaşam alanlarınıza tarz katıyoruz.

Şık koltuk takımları çeşitlerimizin her birisi özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden hem fonksiyonel hem de kullanışlı koltuk takımlarının satışını yapıyoruz. Renk, desen ve malzeme farklılıkları ile çok geniş bir seçenek sunuyor, odalarınızı hayallerinizdeki gibi donatmanıza yardımcı oluyoruz.

Koltuk takımları evlenecek çiftlerin ilk karar verdikleri ürünlerden birisi olmaktadır. Evini yenilemek isteyenlerin de yine öncelikli yenilemeyi düşündükleri ürünlerdir. Çünkü koltuk takımları sadece üzerine oturulan oturma alanları değildir. Çok daha fazla öneme ve işleve sahiptir. Bir salon ya da oturma odasının temel parçaları modern koltuk takımları olmaktadır. Aile bireyleri buralarda toplanmakta, misafirler koltuklarda ağırlanmakta, günün bütün yorgunluğundan kurtulmak için gün sonunda ilk temas edilen yerlerden birisi koltuklar olmaktadır.

Sadece üzerine rahatça oturma açısından değil, aynı zamanda yatılı misafir ağırlamak için de koltuklar öncelikli alanlardır. Pratik kullanımı ve konforlu bir alan sağlaması nedeniyle koltuklar evlerde baş köşe olmayı başarmaktadır.

Koltuk takımların bir evin, bir odanın genel kimliğini ortaya çıkarmak, sahiplerinin tarzını yansıtmak konusunda da önemli pay sahibidir. Evi dekore ederken öncelikli ürünlerden birisi koltuk takımları olmakta, diğer ürünler koltuk takımlarıyla uyumlu şekilde seçilmeye çalışılmaktadır. Gerek model gerek stil gerekse renk açısından koltukları seçtikten sonra diğer parçaları belirlemek daha kolay olmaktadır. Tarzınızı ve iç dünyanızı yansıtan koltuk takımlarınız ile kendinize daha ferah bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

En Trend Koltuk Takımı Modelleri

Günlük yaşamın stresini atabileceğiniz en önemli alanlar oturma alanlarıdır. Bu yüzden koltuk takımı seçerken aranan en temel özellik rahatlık olmalıdır. Bizler bunun farkında olarak farklı renk ve tasarım modelleriyle satışa çıkardığımız koltuk takımlarının tamamında rahatlığa, konfora maksimum özen gösteriyoruz. Seneler geçtikçe koltuk modellerimizin tasarımlarında yeniliğe gidiyoruz. Bu bakımdan tercihiniz sunduğumuz koltuk takımlarından bazıları şunlardır:

Spor Koltuk Takımı modellerimiz her zaman gözde ürünler arasındadır. Eğer seçiminizi bunlardan yana kullanırsanız koltuk takımının mekanizması sayesinde koltuğu kendinize göre ayarlarsınız. Belinize bir destek alabilir ya da dilediğiniz zaman koltuklarınızı yatağa dönüştürebilirsiniz.

Yerden yüksek koltuk takımı çeşitleri zeminden biraz daha yüksek olmakta, bu sayede özellikle temizlik yaparken altları daha rahat ulaşılabilir olmaktadır. Üstelik yerden yüksek tasarım, koltuğunuzun bulunduğu alanında daha geniş, daha yüksek görünmesine katkı sağlamaktadır.

Özellikle oturma alanının daha rahat olmasını isteyenler için sırt kapitoneli koltuk takımı çeşitleri aranan konforu sunmaktadır. Sırt bölgenizin daha dolu olmasını ve oturduğunuzda daha rahat etmenizi sağlamak istiyorsanız seçiminizi bu ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Modern tarzın klasik tarzla harmanlanmasıyla hem şık hem gösterişli bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz.

Benzer şekilde minderli koltuk takımı modelleri de rahatlık ve konforu üst düzey ürünlerdir. Geleneksel olarak da oturma alanı olan minderler, modern koltuk tasarımlarımızla birleşerek çok daha şık, çok daha rahat oturma alanlarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Kaliteli ve Konforlu Koltuk Takımları

Koltuk takımlarının dekorasyonunda kumaş önemli bir detay olsa da ayaklar da tasarımın önemli bir parçasıdır. Ayaklar sayesinde sahip olduğunuz koltuk takımının stili ortaya çıkar. Bu bakımdan ahşap ayaklı koltuk takımı modelleri ortama daha doğal bir görünüm verir. Metal ayaklı koltuk takımı çeşitleri metalin kendine has şıklığını ve sağlamlığını yansıtır. Gold ayaklı koltuk takımı modelleri daha ağır ve daha gösterişli bir ortama zemin hazırlar.

Ravhome olarak spor koltuk takımları, klasik koltuk takımları ve daha pek çok modeli sizlere sunuyoruz. İki üçlü, iki tekli; bir üçlü, bir ikili, iki tekli; iki üçlü, bir tekli gibi farklı konseptlerle odalarınızı donatmanıza yardımcı oluyoruz. Kaliteyi, estetiği ve fonksiyonelliği bütçe dostu fiyatlarla buluşturuyoruz.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Kenar çubuğunu göster
Close
Close
Close
Close
Close
Milano Köşe Koltuk Takımı
Close
Close
Close
Close
Close
Close
Close