KURUMSAL

Geçmiş dönem tecrübelerden yola çıkarak 1982 yıllarında KADİR AHŞAP olarak faaliyetine devam eden firmamız, genç nesillerin bayrağı devralması ile birlikte yakalanan heyecanı RAVHOME markası ile taçlandırmanın gururunu yaşıyor ve yaşatıyor.

Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ile ar-ge, üretim, planlama, inovasyon ve pazarlama çalışmalarında güçlerimizi birleştirerek; ahşabın özünden evlerinize yol alacak olan konforlu ve kaliteli ev mobilyalarını hizmetinize sunarak bu sektörde var olduğumuzu göstermek istiyoruz. İlk hedefimiz yurt içinde ve yurt dışında alanda profesyonel firmalar ile iş birliği içinde olup kalite anlayışı içerisinde RAVHOME markasını ilerilere taşımak.

Bizler üretimde, argede, pazarlamada güçlü ve dinamik ürünlerin üretimini yaparak müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. RAVHOME olarak kalite anlayışımız ise günümüz ev mobilyalarına uygun; yaşanılabilir ürünler tasarlamak ve ahşabın sıcaklığını evlerinize taşırken aynı zamanda kaplamanın en doğal halini gözler önüne sermek.

Kurumsal Banner1

Vizyonumuz

Ülkemizde ve yurtdışında firma ve markamızı bir çok farklı kitleye duyurmak ve bu bağlamda markamızı sizlerin beğenisine sunmak. Azmimiz ile bu yolda yürürken bizleri daha ileri seviyeye taşıyacak faktörler üzerinde durmamızı sağlayacak önemli ve can alıcı adımları atmak.

Misyonumuz

Edinmiş olduğumuz tecrübe, bilgi ve birikimlerimizi ürünlerimizde ve sistemlerimizde sürekli geliştirerek daha değerli kılmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyıp kullanıcılarımızın yaşam kalitesini arttırmak.