YATAK ODALARI

Yatak Odası Takımı Seçimi Neden Doğru Yapılmalıdır?

İnsan biyolojisinde önemli bir noktaya sahip olan uyku ve istirahat, kişilerin hayat boyu ihtiyaç duyduğu birer eylemdir. Gerek vücut sağlığı için mevcut düzenin korunması, gerekse de güne dinlenmiş olarak başlanabilmesi için sağlıklı bir uyku düzenine sahip olunması son derece önemlidir. Düzenli ve sağlıklı bir uyku düzeni için gereken ilk adımsa ergonomik ve konforlu bir yatak odasına sahip olunmasıdır.

Rav Home olarak hizmet verdiğimiz sektörümüz alanında pek çok çeşitteki yatak odası takımlarımızı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Bünyemizde satışa sunduğumuz ürünlerimizde;

  • Ergonomik koşullar gözetilerek hazırlanmış karyolalar,
  • Kullanışlı olması amacıyla planlanan gardırop ve makyaj masaları,
  • Fonsiyonelliği ile ön plana çıkan komodin ve şifonyerler ile pek çok farklı tarz ve renk kombinasyonuna sahip ürünlerimizi 1.sınıf kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanarak üretmekteyiz.

Yatak Odası Takımları Modelleri Nelerdir?

  • Son zamanlarda gerek şıklığı gerekse de ince işçiliği ile diğer modellere oranla daha çok tercih edilen kapitoneli yatak odası takımı, farklı pek çok renge sahip olması nedeniyle de farklı tarzlara hitap edebilmektedir. Yatak odalarının göz bebeği olan karyolaların, başlık ve gövde kısımlarında kullanılan kapitoneler, elyaf içeriği ile hazırlanmış olup kolay temizlenme imkanı da sağlamaktadır.
  • Daha klasik tarzları seven kişilerin en sık tercih ettiği yatak odası takımları ise bazalı yatak odası takımı seçenekleridir. Özellikle fazla eşyaların depolanmasına olanak sağlayan bu modeller, daha sade başlık ve gövdeye sahip olan karyolaları içermesi nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Baza mekanizması içerisinde yer alan durdurucu sistemler ile güvenli bir kullanım imkanı sağlayan bu modeller, uzun süre kullanımda dahi ilk günkü kalitesini korumaktadır.
  • Rustik tarzları seven, doğa ile iç içe olmak isteyen ve daha ferah bir yatak odası takımı isteyen kişiler içinse ceviz yatak odası takımı modelleri mevcuttur. Ahşabın ön plana çıktığı bu modellerde, ceviz ağacının kendine has rengi ile daha duru ve kendine has elegan bir hava yakalanmıştır. Karyola, gardırop ve şifonyerlerde kullanılan ahşaplar, her renk ve her tarza göre farklı şekillerde de kombinlenme olanağına fırsat tanıması nedeniyle de modası asla geçmeyerek her yaş grubu için ideal bir seçim olmaktadır.
  • Herhangi bir moda akımına, herhangi bir trende veya alışılmış mobilya anlayışının dışında sadece rahatlık ve özgür ruhu ifade edecek şekilde hazırlanan spor yatak odası takımı modelleri ise kendine has daha yalın hatlara sahiptir. Karyolasından gardırobuna, şifonyerinden aydınlatmasına kadar daha dinamik ve enerjik bir konsepte sahip olan bu modeller, kişilerin sportif ve hareketli ruhları ile tam uyum sağlamakla birlikte daha genç kesimler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Oldukça fazla eşyaya sahip olan ve odasında daha fazla depolama alanı olsun isteyen kişiler içinde üretilen 6 kapaklı dolaplı yatak odası takımı çeşitleri bulunmaktadır. Kişilere ek depolama alanı sağlarken odanın kendi havasını bozmayacak bu modeller ise birbirinden farklı renk ve desen seçenekleriyle kişilerin tarzlarına mükemmel uyum sağlamaktadır.
  • Özellikle kadınların olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda yer alan makyaj masalarının yerini günümüzde makyaj dolapları almaya başlamış olup bu modeller arasında ise ilk sıralara puflu makyaj dolabı modelleri yerleşmektedir. Kadınların hazırlanması esnasında herhangi bir aksilik yaşamamaları amacıyla dizayn edilmiş bu modeller, daha düzenli ve daha tertipli bir kullanım imkanı sağlaması nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle yatak odasının genel konsepti ile uyumlu şekilde hazırlanan puf ve makyaj dolapları, kişilerin tercihlerine göre farklı modellerde de bulunmaktadır.

Rav Home olarak bünyemizde satışa sunduğumuz yatak odası takımı çeşitlerimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılarken tarzınızı kolaylıkla yansıtabilir, uygun fiyatlı hizmet anlayışımız sayesinde de güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kalitenin Ve Güvenli Alışverişin Adresi: Rav Home

Rav Home olarak bünyemizde satışa sunduğumuz farklı modellerdeki yatak odası takımlarımızı, ilgili ergonomi şartları ve kalite kontrol standartları çerçevesinde üreterek müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin daha huzurlu ve rahat bir uyku uyuyabilmeleri, yatak odalarında sağlıklı saatler geçirebilmeleri ve eşyaları ile herhangi bir sorun yaşamamaları için kaliteli olduğu kadar kullanışlı ve fonksiyonel modeller geliştirmekteyiz.

Klasikten son modaya uygun olan modellerimize kadar geniş ürün yelpazemizi incelemek ve ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kenar çubuğunu göster

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.